Nimis er en stabil og klassisk støvel som holder for all slags vær. Det er en 100% vanntett mellomhøy gummistøvel med forsterkning i tå og hæl, i PVC-fritt naturgummi. Ekstra forsterkning i yttersåle, hælkappe og tå tilbyr holdbarhet og stabilitet. Stabil kartong- og metallinnlegg i mellomsålen og sterke såler gir godt grep på glatte overflater. Med hurtigtørkende fôr og høy gummikant på siden for beskyttelse mot smuss og fukt er Nimis det glimrende selskapet på skogsturer eller hagearbeid.
Størrelse utmerket. Lett å ta på. Varm o behagelig.
Efrosyna kjøpte
010/black
Karakter 5 av 5
De beste støvlene i verden!
Har disse både for meg selv og til den 10 år gamle sønnen. Vi elsker dem! Lett å ta av og på, hyggelig å gå i, stødig og godt grep. Kanskje noe stort i stl.
Waylonessa kjøpte
010/black
Karakter 4 av 5
Verifierad kjøpere
Tretorn støvler
Alt stemte ang utseende og størrelse men jeg hadde håpet de var fòret. Det var de ikke.
Marianne T kjøpte
010/black i størrelse 42
Karakter 3 av 5
Verifierad kjøpere
For store
De er kjempefine, men altfor store hvis man er en jente, så jeg anbefaler dem ikke. Sikkert kjempebra for gutter, og litt synd at man ikke kan finne størrelse 43 for jenter da
Katarzyna H kjøpte
010/black i størrelse 43
Karakter 2 av 5
Verifierad kjøpere
For store og de er mørkegrønne
Ekstremt stor størrelse, og de er ikke svarte, men mørkegrønne
Isabel S kjøpte
010/black i størrelse 36
Karakter 1 av 5
Verifierad kjøpere
Feil i utførelse
Støvlene er romslige i fot og skaft, men rundt skaftåpningen sys en unødvendig stripe i grovt, strukket stoff. Denne strevende stripen av stoff forårsaker trykksår på bena..