"Det sies at kokekar er en forlengelse av kokkens sjel, og aldri har dette vært mer sant enn med Satakes vakre serie av kokekar. Det finnes et bredt utvalg av kjøkkenredskaper i denne vakre serien i valnøtt, klikk her for å se hele serien.
Denne elegante tregaffelen i valnøtt er designet for å gi både stabilitet og skjønnhet i matlagingen. Perfekt å bruke når du lager mat eller serverer. Laget i vakkert året valnøtt som føles naturlig i hånden. Et klassisk verktøy i en raffinert vintage.
lengde ˜ 33,5 cm
disse redskapene er hver for seg utmerkede, men sammen skaper de en harmonisk funksjon og estetikk på kjøkkenet ditt. Forestill deg en middag der du enkelt tilbereder en saftig biff med slikkepotten, elegant tar opp dampede grønnsaker med skjeen, serverer perfekt kokt pasta med spaghettiskjeen og presenterer en deilig saus med serveringsskjeen. Når det er tid for risen, er risskovlen klar til å fullføre måltidet. Hvert redskap utfyller de andre og bidrar til en totalopplevelse som er like tilfredsstillende som selve måltidet.
For å bevare den naturlige skjønnheten og holdbarheten til disse redskapene bør de håndvaskes og tørkes grundig etter hver gang de har vært i bruk. Ved behov kan de oljes inn med vegetabilsk olje for å bevare treets glans og lange levetid."